Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką prywatności.

Dlaczego wykupując polisę, mam wpłacać pieniądze na konto firmy Dotpay, a nie ubezpieczycielowi?

Jako multiagencja reprezentujemy towarzystwa ubezpieczeń, z których sprzedajemy polisy narciarskie. Umowa ubezpieczenia zawierana jest za naszym pośrednictwem, dlatego płatność za nią dokonywana jest na konto firmy Dotpay, z którą współpracujemy i która obsługuje nasze płatności.

Jakie są korzyści takiego rozwiązania? Dzięki współpracy z Dotpay czas oczekiwania na realizację zlecenia płatności skraca się zazwyczaj do kilku-kilkunastu minut, a Ty możesz otrzymać ubezpieczenie narciarskie niemal natychmiast. W sytuacji dokonania wpłaty bezpośrednio do firmy ubezpieczeniowej, osoba wykupująca ubezpieczenie zobowiązana byłaby do przesłania nam potwierdzenia dokonania płatności.

Takie rozwiązanie stanowczo utrudniłoby wystawienie polisy oraz weryfikację należnej składki. Pieniądze wpłacane na konto firmy Dotpay po wystawieniu polisy przekazywane są bezzwłocznie do firmy ubezpieczeniowej. Jest to zakup w pełni bezpieczny, a przy tym skraca czas zawierania umowy do niezbędnego minimum (ok. 5-6 minut). 

Wróć Porównaj oferty!
Ubezpieczenie narciarskie - Europa Ubezpieczenie narciarskie - Generali Ubezpieczenie narciarskie - Signal Iduna Ubezpieczenie narciarskie - Warta Ubezpieczenie narciarskie - Axa Partners Ubezpieczenie narciarskie - Uniqa