Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką prywatności.

Oferta współpracy

Zachęcamy do współpracy z naszym serwisem wszystkie towarzystwa ubezpieczeń, które w swej ofercie posiadają ubezpieczenia narciarskie dla klientów indywidualnych.

Dlaczego warto

  1. Miesięcznie odwiedza nas ponad 150.000 potencjalnych klientów. Ze względu na tematyczne ukierunkowanie naszych serwisów, możemy pochwalić się wysoką konwersją.
  2. Jesteśmy najlepsi w sprzedaży ubezpieczeń narciarskich online. Polisanarciarska.pl jest jedyną tego typu porównywarką w Polsce.Naszą przewagą jest wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń przez internet.

  3. Współpracując z nami, płacisz tylko i wyłącznie za efekty. Z naszymi partnerami rozliczamy się za rzeczywistą sprzedaż. 

  4. Kwestia wdrożenia oferty oraz sprzedażowa obsługa klienta jest całkowicie po naszej stronie. Niezależnie od tego jakim stopniem zaawansowania do sprzedaży ubezpieczeń online dysponuje Państwa Firma, my się dostosujemy. Opracujemy propozycję technicznych możliwości ścieżki sprzedaży i rozwiązania dedykowane stricte pod naszą współpracę. Jest to całkowicie darmowe!

Porównaj oferty!
Ubezpieczenie narciarskie - Europa Ubezpieczenie narciarskie - Generali Ubezpieczenie narciarskie - Signal Iduna Ubezpieczenie narciarskie - Warta Ubezpieczenie narciarskie - Axa Partners Ubezpieczenie narciarskie - Uniqa