X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Oferta współpracy

Zachęcamy do współpracy z naszym serwisem wszystkie towarzystwa ubezpieczeń, które w swej ofercie posiadają ubezpieczenia narciarskie dla klientów indywidualnych.

Dlaczego warto

  1. Miesięcznie odwiedza nas ponad 150.000 potencjalnych klientów. Ze względu na tematyczne ukierunkowanie naszych serwisów, możemy pochwalić się wysoką konwersją.
  2. Jesteśmy najlepsi w sprzedaży ubezpieczeń narciarskich online. Polisanarciarska.pl jest jedyną tego typu porównywarką w Polsce.Naszą przewagą jest wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń przez internet.

  3. Współpracując z nami, płacisz tylko i wyłącznie za efekty. Z naszymi partnerami rozliczamy się za rzeczywistą sprzedaż. 

  4. Kwestia wdrożenia oferty oraz sprzedażowa obsługa klienta jest całkowicie po naszej stronie. Niezależnie od tego jakim stopniem zaawansowania do sprzedaży ubezpieczeń online dysponuje Państwa Firma, my się dostosujemy. Opracujemy propozycję technicznych możliwości ścieżki sprzedaży i rozwiązania dedykowane stricte pod naszą współpracę. Jest to całkowicie darmowe!

Najnowsze poradniki:

Ubezpieczenie turystyczne - Europa Ubezpieczenie turystyczne - Generali Ubezpieczenie turystyczne - Signal Iduna Ubezpieczenie turystyczne - Warta Ubezpieczenie turystyczne - Aviva Ubezpieczenie turystyczne - ihi Bupa Ubezpieczenie turystyczne - Axa
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4,72 / 5,00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4,72
/ 5,00 sprawdź