X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

O nas

Jesteśmy obecni na rynku od 2006 roku. Postawiliśmy sobie za cel zbudowanie nowej jakości usług na polskim rynku ubezpieczeń. Nastawieni na innowacyjność i potrzeby współczesnego rynku udostępniamy naszym klientom narzędzia związane z wyborem i zakupem ubezpieczeń przez internet z zachowaniem najwyższych standardów usług. Zaufało nam już tysiące klientów.

Nasza firma - Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. o kapitale zakładowym 1.100.000 zł, do której należy serwis polisanarciarska.pl, działa jako multiagencja ubezpieczeniowa i jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych KNF pod numerem: 11166643/A.

Dysponujemy pełnomocnictwami do wykonywania czynności w imieniu ponad 30 polskich i zagranicznych zakładów ubezpieczeń do sprzedaży kilkuset produktów ubezpieczeniowych.

Nasi wykwalifikowani doradcy i konsultanci infolinii są do Państwa dyspozycji, by w każdej chwili służyć radą i pomocą przy wyborze i zakupie najlepiej dopasowanego ubezpieczenia narciarskiego.

Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa powierzanych nam przez klientów i partnerów danych i dokonywanych za pośrednictwem portalu polisanarciarska.pl transakcji za pomocą protokołu SSL ze 128 bitowym kluczem szyfrującym, takim samym, jakie posiadają banki. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje certyfikat SSL zaufanej instytucji autoryzującej.

Prowadzimy największy w Polsce portal informacyjny związany z branżą ubezpieczeniową: www.ubezpieczenie.com.pl. Ponadto jesteśmy właścicielami kilkanastu portali tematycznych i usługowych zarówno dla klientów, jak i osób i instytucji związanych z rynkiem ubezpieczeń.

Nasze motto: doświadczenie, rzetelność i nastawienie na klienta. Możesz nam zaufać!

Porównaj oferty!
Ubezpieczenie narciarskie - Europa Ubezpieczenie narciarskie - Generali Ubezpieczenie narciarskie - Signal Iduna Ubezpieczenie narciarskie - Warta Ubezpieczenie narciarskie - Aviva Ubezpieczenie narciarskie - ihi Bupa Ubezpieczenie narciarskie - Axa