Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką prywatności.

O nas

Jesteśmy obecni na rynku od 2006 roku. Postawiliśmy sobie za cel zbudowanie nowej jakości usług na polskim rynku ubezpieczeń. Nastawieni na innowacyjność i potrzeby współczesnego rynku udostępniamy naszym klientom narzędzia związane z wyborem i zakupem ubezpieczeń przez internet z zachowaniem najwyższych standardów usług. Zaufało nam już tysiące klientów.

Dysponujemy pełnomocnictwami do wykonywania czynności w imieniu ponad 30 polskich i zagranicznych zakładów ubezpieczeń do sprzedaży kilkuset produktów ubezpieczeniowych.

Nasi wykwalifikowani doradcy i konsultanci infolinii są do Państwa dyspozycji, by w każdej chwili służyć radą i pomocą przy wyborze i zakupie najlepiej dopasowanego ubezpieczenia narciarskiego.

Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa powierzanych nam przez klientów i partnerów danych i dokonywanych za pośrednictwem portalu polisanarciarska.pl transakcji za pomocą protokołu SSL ze 128 bitowym kluczem szyfrującym, takim samym, jakie posiadają banki. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje certyfikat SSL zaufanej instytucji autoryzującej.

Ponadto jesteśmy właścicielami kilkanastu portali tematycznych i usługowych zarówno dla klientów, jak i osób i instytucji związanych z rynkiem ubezpieczeń.

Nasze motto: doświadczenie, rzetelność i nastawienie na klienta. Możesz nam zaufać!

Porównaj oferty!
Ubezpieczenie narciarskie - Europa Ubezpieczenie narciarskie - Generali Ubezpieczenie narciarskie - Signal Iduna Ubezpieczenie narciarskie - Warta Ubezpieczenie narciarskie - Axa Partners Ubezpieczenie narciarskie - Uniqa