X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

O nas

Jesteśmy obecni na rynku od 2006 roku. Postawiliśmy sobie za cel zbudowanie nowej jakości usług na polskim rynku ubezpieczeń. Nastawieni na innowacyjność i potrzeby współczesnego rynku udostępniamy naszym klientom narzędzia związane z wyborem i zakupem ubezpieczeń przez internet z zachowaniem najwyższych standardów usług. Zaufało nam już tysiące klientów.

Nasza firma - Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. o kapitale zakładowym 1.100.000 zł, do której należy serwis polisanarciarska.pl, działa jako multiagencja ubezpieczeniowa i jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych KNF pod numerem: 11166643/A.

Dysponujemy pełnomocnictwami do wykonywania czynności w imieniu ponad 30 polskich i zagranicznych zakładów ubezpieczeń do sprzedaży kilkuset produktów ubezpieczeniowych.

Nasi wykwalifikowani doradcy i konsultanci infolinii są do Państwa dyspozycji, by w każdej chwili służyć radą i pomocą przy wyborze i zakupie najlepiej dopasowanego ubezpieczenia narciarskiego.

Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa powierzanych nam przez klientów i partnerów danych i dokonywanych za pośrednictwem portalu polisanarciarska.pl transakcji za pomocą protokołu SSL ze 128 bitowym kluczem szyfrującym, takim samym, jakie posiadają banki. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje certyfikat SSL zaufanej instytucji autoryzującej.

Prowadzimy największy w Polsce portal informacyjny związany z branżą ubezpieczeniową: www.ubezpieczenie.com.pl. Ponadto jesteśmy właścicielami kilkanastu portali tematycznych i usługowych zarówno dla klientów, jak i osób i instytucji związanych z rynkiem ubezpieczeń.

Nasze motto: doświadczenie, rzetelność i nastawienie na klienta. Możesz nam zaufać!

Najnowsze poradniki:

Ubezpieczenie turystyczne - Europa Ubezpieczenie turystyczne - Generali Ubezpieczenie turystyczne - Signal Iduna Ubezpieczenie turystyczne - Warta Ubezpieczenie turystyczne - Aviva Ubezpieczenie turystyczne - ihi Bupa Ubezpieczenie turystyczne - Axa
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4,72 / 5,00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4,72
/ 5,00 sprawdź