Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką prywatności.

Jak kupić?

Szukasz dobrej polisy narciarskiej na wyjazd za granicę? Dobrze trafiłeś!

Nie masz czasu biegać po firmach ubezpieczeniowych? Spokojnie. Nie musisz wychodzić z domu, żeby kupić dobre i tanie ubezpieczenie na wyjazd narciarski. Wystarczy, że przejdziesz 4 proste kroki, aby wybrać najlepszą polisę narciarską, która za rozsądną cenę zapewni Ci odpowiednią ochronę w czasie wyjazdu. Przekonaj się sam!

Oto co musisz zrobić:

1. Porównaj oferty – nasi specjaliści przygotowali krótki formularz z listą pytań, za pomocą których łatwo wybierzesz najlepszy zakres polisy narciarskiej, dostosowany do twoich indywidualnych preferencji.

2. Wybierz ubezpieczenie – na podstawie udzielonych w formularzu odpowiedzi, przygotujemy dla Ciebie po jednej najlepiej dopasowanej propozycji od każdej firmy ubezpieczeniowej, z którą współpracujemy. Co więcej, każdą z otrzymanych propozycji będziesz mógł dodatkowo zmodyfikować np. zwiększając bądź zmniejszając poszczególne sumy ubezpieczenia w polisie narciarskiej).

3. Wypełnij wniosek – podjąłeś już decyzję o wyborze oferty ubezpieczenia na narty i jesteś zdecydowany na zakup? W trzecim kroku przejdziesz do wniosku, w którym prosimy o dane niezbędne do wystawienia polisy. 

4. Zapłać i odbierz ubezpieczenie online – po podsumowaniu Twojego zamówienia, zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego. Serwis umożliwia płatność za polisę za pomocą karty kredytowej, poprzez przelew tradycyjny lub szybki przelew internetowy. Gdy tylko otrzymamy potwierdzenie o realizacji transakcji, wyślemy polisę narciarską na na podany przez Ciebie adres e-mail. 

Cały proces wyboru i zakupu polisy turystycznej trwa maksymalnie do 6 minut. Wystarczy minuta, by poznać cenę składki, pozostałe 5 minut do czas przejścia całego procesu zakupu ubezpieczenia. A wszystko online, wygodnie, bez wychodzenia z domu. Już nie musisz się martwić tym, że zapomniałeś o ubezpieczeniu i na dzień przez wyjazdem szukasz ochrony ubezpieczeniowej. U nas załatwisz wszystko szybko i sprawnie.

Ważne: Korzystanie z naszego systemu jest w pełni bezpieczne. Wszystkie przekazywane dane są chronione przy użyciu protokołu SSL za 128 bitowym kluczem szyfrującym, tym samym, który posiadają banki. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje certyfikat SSL zaufanej instytucji autoryzującej.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt:

 1. na adres e-mail:
  turystyka@rankomat.pl
 2. telefoniczny:
  tel. +48 22 417 11 40 (pon-pt 9:00-17:00)
 3. korespondencyjny:
  Ubezpieczenia Rankomat. Sp. z o.o. Sp.k.
  Ul. Wolska 88
  01-141 Warszawa
Porównaj oferty!
Ubezpieczenie narciarskie - Europa Ubezpieczenie narciarskie - Generali Ubezpieczenie narciarskie - Signal Iduna Ubezpieczenie narciarskie - Warta Ubezpieczenie narciarskie - Axa Partners Ubezpieczenie narciarskie - Uniqa