Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Jak kupić?

Szukasz dobrej polisy narciarskiej na wyjazd za granicę? Dobrze trafiłeś!

Nie masz czasu biegać po firmach ubezpieczeniowych? Spokojnie. Nie musisz wychodzić z domu, żeby kupić dobre i tanie ubezpieczenie na wyjazd narciarski. Wystarczy, że przejdziesz 4 proste kroki, aby wybrać najlepszą polisę narciarską, która za rozsądną cenę zapewni Ci odpowiednią ochronę w czasie wyjazdu. Przekonaj się sam!

Oto co musisz zrobić:

1. Porównaj oferty – nasi specjaliści przygotowali krótki formularz z listą pytań, za pomocą których łatwo wybierzesz najlepszy zakres polisy narciarskiej, dostosowany do twoich indywidualnych preferencji.

2. Wybierz ubezpieczenie – na podstawie udzielonych w formularzu odpowiedzi, przygotujemy dla Ciebie po jednej najlepiej dopasowanej propozycji od każdej firmy ubezpieczeniowej, z którą współpracujemy. Co więcej, każdą z otrzymanych propozycji będziesz mógł dodatkowo zmodyfikować np. zwiększając bądź zmniejszając poszczególne sumy ubezpieczenia w polisie narciarskiej).

3. Wypełnij wniosek – podjąłeś już decyzję o wyborze oferty ubezpieczenia na narty i jesteś zdecydowany na zakup? W trzecim kroku przejdziesz do wniosku, w którym prosimy o dane niezbędne do wystawienia polisy. 

4. Zapłać i odbierz ubezpieczenie online – po podsumowaniu Twojego zamówienia, zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego. Serwis umożliwia płatność za polisę za pomocą karty kredytowej, poprzez przelew tradycyjny lub szybki przelew internetowy. Gdy tylko otrzymamy potwierdzenie o realizacji transakcji, wyślemy polisę narciarską na na podany przez Ciebie adres e-mail. 

Cały proces wyboru i zakupu polisy turystycznej trwa maksymalnie do 6 minut. Wystarczy minuta, by poznać cenę składki, pozostałe 5 minut do czas przejścia całego procesu zakupu ubezpieczenia. A wszystko online, wygodnie, bez wychodzenia z domu. Już nie musisz się martwić tym, że zapomniałeś o ubezpieczeniu i na dzień przez wyjazdem szukasz ochrony ubezpieczeniowej. U nas załatwisz wszystko szybko i sprawnie.

Ważne: Korzystanie z naszego systemu jest w pełni bezpieczne. Wszystkie przekazywane dane są chronione przy użyciu protokołu SSL za 128 bitowym kluczem szyfrującym, tym samym, który posiadają banki. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje certyfikat SSL zaufanej instytucji autoryzującej.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt:

 1. na adres e-mail:
  turystyka@rankomat.pl
 2. telefoniczny:
  tel. +48 22 417 11 40 (pon-pt 8:00-19:00)
 3. korespondencyjny:
  Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.
  ul. Leszno 14
  01-192 Warszawa
Porównaj oferty!
Ubezpieczenie narciarskie - Europa Ubezpieczenie narciarskie - Generali Ubezpieczenie narciarskie - Signal Iduna Ubezpieczenie narciarskie - Warta Ubezpieczenie narciarskie - Aviva Ubezpieczenie narciarskie - ihi Bupa Ubezpieczenie narciarskie - Axa