Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką prywatności.

Limity w ubezpieczeniu NNW w polisie narciarskiej

W przypadku ubezpieczenia NNW w polisie narciarskiej, niektórzy ubezpieczyciele zamieszcza w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU) tabelę urazów, którym z góry przypisuje wysokość procentowego uszczerbku na zdrowiu.

Przykład: złamana ręka to zawsze 7 proc., niezależnie od poziomu skomplikowania urazu. Za urazy, których nie uwzględniono w tabeli, odszkodowania nie zobaczymy w ogóle. Niektóre firmy ubezpieczeniowe wypłacają pieniądze z NNW wyłącznie za inwalidztwo – utrata kończyny, palca, oka, narządu wewnętrznego, paraliż itp.

Przed zakupem opcji NNW w polisie narciarskiej, koniecznie zapoznaj się z warunkami ubezpieczenia. Zwłaszcza, gdy planujesz aktywne wakacje na stoku narciarskim.

Wróć Porównaj oferty!
Ubezpieczenie narciarskie - Europa Ubezpieczenie narciarskie - Generali Ubezpieczenie narciarskie - Signal Iduna Ubezpieczenie narciarskie - Warta Ubezpieczenie narciarskie - Axa Partners Ubezpieczenie narciarskie - Uniqa