Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką prywatności.

Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A

Od 2 lipca Aviva i Allianz połączyły się w Polsce pod jedną marką – Allianz.

Grupa Allianz to jeden z wiodących ubezpieczycieli na świecie, obsługujący 126 mln klientów w ponad 70 krajach. Jest też największym ubezpieczycielem w Europie i najsilniejszą marką w branży pod względem finansowym (Ranking S&P 500). Dzięki połączniu kompetencji i doświadczeń obu firm, Allianz jeszcze lepiej zadba o poczucie bezpieczeństwa swoich klientów.

Integracja firm nie wymaga żadnych dodatkowych działań po stronie klientów. Wszystkie zawarte dotychczas umowy ubezpieczeniowe nadal obowiązują i nie wymagają żadnych zmian.

Towarzystwo ubezpieczeń Aviva działa w Polsce od 1992 roku.

Do czerwca 2009 roku firma działała pod marką Commercial Union. Aviva Polska stanowi część międzynarodowej Grupy Aviva z tradycją ponad 300 lat nieprzerwanej działalności. Jest to także szósta instytucja ubezpieczeniowa na świecie i pierwsza w Wielkiej Brytanii pod względem przychodów.

Grupa Aviva działa w już 28 krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji. Obsługuje 3,5 miliona klientów i zarządza aktywami o wartości rzędu 70 miliardów zł.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Porównaj oferty!
Ubezpieczenie narciarskie - Europa Ubezpieczenie narciarskie - Generali Ubezpieczenie narciarskie - Signal Iduna Ubezpieczenie narciarskie - Warta Ubezpieczenie narciarskie - Axa Partners Ubezpieczenie narciarskie - Uniqa