Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką prywatności.

AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

 

15 października 2020 r. nowym właścicielem AXA w Polsce stała się UNIQA.
 
UNIQA to wiodąca marka ubezpieczeniowa w Austrii i jedna z największych grup ubezpieczeniowych, działająca w 18 krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Obsługuje aż 10,5 mln klientów. Dzięki połączeniu firm klienci w Polsce otrzymują pełną paletę produktów ubezpieczeniowych, emerytalnych czy inwestycyjnych.
Integracja nie nakłada żadnych dodatkowych obowiązków na klientów. Dotychczasowe umowy ubezpieczenia pozostają aktywne i nie wymagają żadnych zmian.


***

AXA jest jedną z największych grup ubezpieczeniowych na świecie. Ponad 100 milionów klientów w 58 krajach, 4,3 mld euro zysku netto, ponad 216 000 pracowników i doradców na całym świecie.

W Polsce AXA zainaugurowała swoją działalność z początkiem 2008 roku. Od tego czasu z powodzeniem rozwija sprzedaż produktów dzięki profesjonalnemu podejściu, doświadczeniu i wsłuchiwaniu się w potrzeby klientów. Najwyższa jakość usług i wieloletnia obecność na międzynarodowych rynkach sprawiły, że zaufało im już miliony klientów.

 

Porównaj oferty!
Ubezpieczenie narciarskie - Europa Ubezpieczenie narciarskie - Generali Ubezpieczenie narciarskie - Signal Iduna Ubezpieczenie narciarskie - Warta Ubezpieczenie narciarskie - Axa Partners Ubezpieczenie narciarskie - Uniqa