Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką prywatności.

SIGNAL IDUNA Polska TU S.A.

Signal Iduna to ponad firma ze stuletnią tradycją. Grupa SIGNAL IDUNA jest jedną z największych instytucji finansowo-ubezpieczeniowych na rynku niemieckim, świadczącą usługi klientom prywatnym oraz korporacyjnym już ponad 100 lat.

Siła firmy opiera się na kompleksowości oferty ubezpieczeniowej, a także świadczeniu usług bankowych i dodatkowych (assistance). Na sukces grupy pracuje w tym momencie 16 towarzystw ubezpieczeniowych i cztery spółki finansowe w Niemczech. Firma prężnie rozwija się również w Polsce, w Rumunii, w Szwajcarii i na Węgrzech.

Signal Iduna tojeden z głównych ubezpieczycieli współpracujący z polskimi i zagranicznymi biurami podróży, zapewniający klientom ubezpieczania w ramach podróży zagranicznych.

W naszej ofercie dostępne są:

  • ubezpieczenia na wyjazdy zagraniczne,
  • polisy dla osób podróżujących po Polsce,
  • dla obcokrajowców,
  • ubezpieczenie kosztów odwołania imprezy turystycznej,
  • ubezpieczenie kosztów odwołania lotu.
Porównaj oferty!
Ubezpieczenie narciarskie - Europa Ubezpieczenie narciarskie - Generali Ubezpieczenie narciarskie - Signal Iduna Ubezpieczenie narciarskie - Warta Ubezpieczenie narciarskie - Axa Partners Ubezpieczenie narciarskie - Uniqa