Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką prywatności.

Jednodniowe ubezpieczenie narciarskie

Jednodniowy wyjazd na narty nigdy nie jest złym pomysłem, szczególnie gdy stok znajduje się w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania. Wydawać by się mogło, że to tylko jeden dzień i nie potrzebujesz ubezpieczenia. Jest to jednak duży błąd. Każdy zjazd na nartach czy desce wiąże się z ryzykiem, dlatego nie zastanawiaj się nad zakupem polisy i już teraz sprawdź która będzie najlepsza oraz ile może kosztować.

jednodniowe ubezpieczenie narciarskie

Źródło: pixabay.com

Mieszkając na południu Polski weekendowy lub nawet jednodniowy wyjazd na narty nie jest nigdy problemem. A przynajmniej w sezonie zimowym. Jeżeli tylko posiadasz sprzęt, wystarczy, że rano wsiądziesz w auto i możesz cieszyć się całym dniem na stoku. Do wyboru masz nie tylko polskie miejscowości narciarskie, ale także pobliskie tatrzańskie tereny Czech i Słowacji.

Oferta jednodniowych ubezpieczeń narciarskich


Biorąc pod uwagę jednodniowe ubezpieczenie narciarskie oferta towarzystw jest bardzo szeroka. Dokładnie tyle, ile na rynku znajdziemy polis turystycznych, dokładnie tyle masz możliwości. Wybór jest więc ogromny, a najlepszym rozwiązaniem wydaje się skorzystanie z porównywarki ubezpieczeń na wyjazd. Po wypełnieniu formularza otrzymasz spersonalizowane oferty z określonym zakresem i wyszczególnionym cenami. Pozostaje jedynie szczegółowe zapoznanie się z warunkami ubezpieczenia oraz zakup. Myśląc: jednodniowe ubezpieczenie turystyczne gdzie kupię, powinno na myśl przychodzić tylko jedno skojarzenie – na polisanarciarska.pl.

kup ubezpieczenie na narty

Koszt jednodniowego ubezpieczenia narciarskiego


Jeżeli zastanawiasz się nad tym ile będzie musiał wydać ochronę i czy nie jest to zbyt spory wydatek, uspokoimy Cię. Przy zakupie produktu jakim jest jednodniowe ubezpieczenie narciarskie koszt jest naprawdę niewielki. Oscyluje on w granicach od kilku do kilkunastu złotych. Z pewnością nie jest to horrendalna suma, warto więc przy zakupie zastanowić się nad jak najbogatszym pakietem. Obowiązkowe są tu wysokie sumy ubezpieczenia oraz szeroki zakres.

Kupując jednodniowe ubezpieczenie narciarskie, powinieneś uwzględnić takie ryzyka jak: koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków oraz odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym. Właśnie dla takiej kombinacji przeprowadziliśmy kalkulację, aby pokazać Ci, ile kosztuje jednodniowa ochrona wyjazdu narciarskiego.

jednodniowe ubezpieczenie narciarskie koszt

Źródło: opracowanie własne

Powyższe ceny dotyczą ochrony dla jednej osoby, która nie choruje przewlekle i ma zamiar uprawiać amatorsko narciarstwo. Aby przekonać się, na jaką składkę możesz sam liczyć, przejdź do kalkulatora i wybierz odpowiadające Ci opcje.

    Kup polisę jednodniową

Może się okazać, że w przypadku jednodniowej ochrony niektóre towarzystwa będą mieć dużo wyższą cenę. Tak się zdarza, gdy ubezpieczyciel określił minimalną stawkę ubezpieczenia. Może to być np. 20 zł. Oznacza to, że w danym towarzystwie nie opłaca się kupić polisy na jeden dzień, co oczywiście nie świadczy o złej ofercie przy dłuższych wyjazdach.

Jeżeli interesuje Cię jednodniowe ubezpieczenie narciarskie w Polsce, przeczytaj artykuł -> Ubezpieczenie na narty w Polsce

Julietta Pawlak

Średnia ocena: 5.00

Twoja ocena: 5

Wróć Porównaj oferty!
Ubezpieczenie narciarskie - Europa Ubezpieczenie narciarskie - Generali Ubezpieczenie narciarskie - Signal Iduna Ubezpieczenie narciarskie - Warta Ubezpieczenie narciarskie - Aviva Ubezpieczenie narciarskie - ihi Bupa Ubezpieczenie narciarskie - Axa