Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką prywatności.

Jak kupić ubezpieczenie na narty online?

Planując zimowy urlop w górach, najczęściej wyszukujemy wielu informacji w sieci. To tam wybieramy odpowiedni dla nas rejon, sprawdzamy warunki pogodowe, czytamy recenzje ośrodków narciarskich i rezerwujemy noclegi. Musimy jednak pamiętać o jeszcze innej kwestii – jak kupić ubezpieczenie na narty online.

ubezpieczenie na narty online

O wartości posiadania ubezpieczenia na stoku zdaje sobie sprawę coraz więcej osób. Możliwość doznania poważnych obrażeń i konieczność kosztownego leczenia dla nikogo nie jest zachętą do wyjazdu w góry. Oczywiście nie spotyka to wszystkich, jednak odpowiednia polisa powinna znaleźć się w „plecaku” każdego narciarza. Obecnie, wymieniony plecak można uznać jako skrzynkę mailową, ponieważ to na nią otrzymasz polisę, gdy kupisz ubezpieczenie na narty online.

Ubezpieczenie na narty online – gdzie kupić?


Obecnie, prawie wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe prowadzą sprzedaż polis narciarskich przez internet. Jak więc znaleźć to najlepsze, które będzie odpowiadało naszym potrzebom? Najlepszym rozwiązaniem jest porównywarka ubezpieczeń na narty. Dzięki tej na polisanarciarska.pl/porównaj w kilka sekund otrzymasz zestawienie produktów ubezpieczeniowych najlepszych towarzystw, już w dostosowanym dla Ciebie pakiecie.

Wystarczy, że poświęcisz około minuty na dokładne uzupełnienie formularza. Podajesz w nim interesujący Cię zakres ubezpieczenia, czyli ryzyka, które zostaną objęte ochroną, liczbę wyjeżdżających osób oraz to, jak wysokie sumy ubezpieczenia Cię interesują (do wyboru masz 5 uproszczonych wariantów).

gdzie kupię ubezpieczenie na narty online

Czy zakup ubezpieczenia online jest bezpieczny?


Niektórzy wychodzą z założenia, że osobiste udanie się do agenta daje więcej pewności i można liczyć na lepsze oferty. Prawda jest taka, że zakup ubezpieczenia przez naszą porównywarkę jest w pełni bezpieczny, a dbają o to certyfikat zaufanej instytucji autoryzującej Thawte oraz wykorzystanie połączeń szyfrowanych protokołem SSL. Polisę wysyłamy na adres mailowy i jest ona tak samo ważna jak ta, którą otrzymasz od agenta ubezpieczeniowego.

Internetowe rozwiązania ponadto umożliwiają większy wybór, gdyż niektóre towarzystwa nie udostępniają sprzedaży polis turystycznych przez agentów. Jedynym rozwiązaniem jest wtedy udanie się bezpośrednio do danej placówki lub zakup przez internet.

Jaki jest koszt ubezpieczenia na narty online?


Kup ubezpieczenie na narty online gdzie masz o wiele większy wybór oraz możesz liczyć na częste promocje, oferowane przez wybrane towarzystwa. Koszt takiej polisy jest zazwyczaj bardzo korzystny i nie musisz marnować czasu na wychodzenie z domu i odwiedzanie placówek towarzystw ubezpieczeniowych.

Poniżej znajduje się zestawienie cen polis, które zakupisz przez naszą porównywarkę. Kalkulacja dotyczy wyjazdu narciarskiego, dla osób, które wybierają się na tydzień do Słowacji i które mają zamiar uprawiać amatorsko narciarstwo. Cenę obliczono dla jednego ubezpieczonego, dwójki osób, oraz rodziny z jednym dzieckiem.

ubezpieczenie na narty online koszt

Tabela 1: Ubezpieczenie na narty online koszt

    Ubezpiecz się na wyjazd

Julietta Pawlak

Średnia ocena: 5.00

Twoja ocena: 5

Wróć Porównaj oferty!
Ubezpieczenie narciarskie - Europa Ubezpieczenie narciarskie - Generali Ubezpieczenie narciarskie - Signal Iduna Ubezpieczenie narciarskie - Warta Ubezpieczenie narciarskie - Aviva Ubezpieczenie narciarskie - ihi Bupa Ubezpieczenie narciarskie - Axa