Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Polityką prywatności.

Poradniki

Patrycja Pałka
Patrycja Pałka
Zawodowo specjalista w zakresie content marketingu, prywatnie entuzjastka podróży pociągiem i tych za pośrednictwem Internetu. Zwolenniczka twierdzenia, że należy podróżować, by się czegoś nauczyć. Uwielbia leśne wycieczki, wspinaczki górskie i spacery brzegiem morza.

Z radością i entuzjazmem przybliża czytelnikom najważniejsze aspekty bezpiecznej podróży, za każdym razem odkrywając coś ciekawego. Tłumaczy zawiły język ubezpieczycieli, doskonale wie gdzie szukać noclegu i jak latać tanio. Redaktorka, dla której nie ma pytań bez odpowiedzi ani limitu na ciekawe tematy turystyczne.

Gdzie na narty w Europie - poznaj TOP 10 ośrodków narciarskich?

Gdzie na narty w Europie? Okazuje się, że narciarskich kurortów, które oferują nie tylko doskonałe warunki na stoku, ale bogatą ofertę atrakcji po nartach, przytulne hotele i luksusowe miejscówki - jest sporo. Króluje Szwajcaria, Francja i Włochy, ale i inne ośrodki, w których pobyt to czysta przyjemność. Zobacz TOP 10 narciarskich kurortów.

TOP 10 najtrudniejsze trasy narciarskie w Polsce

Najtrudniejsze trasy narciarskie w Polsce to gwarancja wysokiego poziomu adrenaliny, pięknych krajobrazów i warunków godnych rezygnacji z zagranicznego wyjazdu. Okazuje się, że przygody zaznane na polskich stokach potrafią zadowolić nawet wymagających narciarzy. Zapraszamy do zestawienia 10 najniebezpieczniejszych tras narciarskich w Polsce.

Samolotem na narty

Najdłuższe trasy narciarskie w Europie

Najdłuższe trasy narciarskie w Europie budzą strach, ale i fascynację. Zimową przygodę z kilku kilometrowymi zjazdami warto rozpocząć przede wszystkim od odpowiedniego ubezpieczenia narciarskiego. Podpowiadamy, jak znaleźć najlepsze, a przy tym nie przepłacić.

Gdzie na narty biegowe dla początkujących?

Narty biegowe dla początkujących mogą być wyzwaniem, ale również piękną przygodą, która zapoczątkuje miłość do sportów zimowych. Jednak początkujący narciarze - bardziej nawet niż ci doświadczeni - potrzebują odpowiedniej ochrony. Ubezpieczenia narciarskie indywidualnie dopasowane do potrzeb na polisanarciarska.pl to rozwiązanie idealne dla każdego

Jak dobrać buty narciarskie?

Dobierając buty narciarskie warto zwrócić uwagę na ich długość, szerokość i dopasowanie nie tylko do stopy - ale i wagi użytkownika. O czym jeszcze pamiętać? Czy obuwie narciarskie warto dobrać samodzielnie, czy skorzystać z profesjonalnej pomocy? Przeczytaj nasz poradnik i ciesz się czasem na stoku w komfortowych warunkach.
Ubezpieczenie narciarskie - Europa Ubezpieczenie narciarskie - Generali Ubezpieczenie narciarskie - Signal Iduna Ubezpieczenie narciarskie - Warta Ubezpieczenie narciarskie - Aviva Ubezpieczenie narciarskie - Uniqa